Miloš Zeman na předávání Zlatých Gregorů!

Autor: od našich severomoravských zpravodajů

Ač se to zdá neuvěřitelné, Miloš Zeman nekončí s aktivní politickou dráhou a dokonce se chystá opustit svou chalupu a vydat se na dráhu sportovního redaktora společnosti eSports. Odtud to má jen krůček k Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy. Mírně unaven, přesto jakoby omlazen, naslouchal myšlenkám současného vedení a spřádal plány nad svou budoucí profesí.

Na fotografii je zachycen (v rámečku) v dobách své největší slávy, u stolu pak v rekreačním středisku Štědronín. "Mým snem je být jednou na úrovní těhle pánů, snad se mi to povede," přeje si. "Zpočátku počítám jen s funkcí mluvčího společnosti, snad to jednou dotáhnu až do reprezentace," mrknul významně na Mishanka a kopnul Bechera.

Miloš Zeman přijel do Štědronína parníkem "Zemánek" a s sebou dovezl i novou redaktoru, kamarádku a skvělou fotografku, Petru Buzkovou. "Dobře se nám spolupracuje a Petra díky svému skvělému a čistému vyjadřování zvládne bravurně ohlasy po zápasech."

Miloš Zeman také projevil zájem a snahu pomoci Esports. "Marken.cz bych chtěl svěřit do rukou Stanislava Grosse, který se projevil se svou ženou jako skvělý obchodník. Pravda je, že v Davidu Schlegelovi má silnou konkurenci, unese totiž jen 10 tašek." Také by chtěl populární politik změnit výroční ceny. "Nechci již slyšet o Vysmátem Gregorovi, spíš bych to nazval Vysmatý Becher. Pevně věřím, že mé kroky by vedly vstříc světlým zítřkům eSports."