14. sraz eSports.cz, Palkovické Hůrky 2016 - #esraz2016

V roce 2016 se sraz uskuteční v termínu od pátku do neděle 22. - 24. července. Na místo srazu prosím přijeďte v pátek 22. července nejpozději v 19 hodin, lépe ale dříve, třeba v 18 hodin. Nejdříve však po obědě. Děkujeme za pochopení.

Sraz pořádáme proto, abychom se vzájemně poznali, sdíleli spolu zkušenosti a zážitky a zároveň abychom vás motivovali do další práce. V eSports.cz se většinou potkáváme pouze on-line a sraz je tedy ideální příležitostí, jak se osobně poznat nejen s ostatními spolupracovníky, ale i se zaměstnanci a vedením společnosti.

Program srazu bude podobný jako v minulých letech. Seznámíme vás s novinkami ve firmě, představíme aktivity, kterým se můžete v rámci eSports věnovat, poměříme síly v různých sportech (fotbal, ping-pong, ping-vol, volejbal a další dle zájmu) a vyhlásíme také Zlaté Gregory, tedy nejlepší redaktory a redakce uplynulé sezóny. I letos chystíme nějaké workshopy či přednášky, které by vám měly pomoci v dalším rozvoji a pokud všechno klapne, dočkáte se v pátek večer i jednoho překvapení. Nic však neslibujeme :-)

Moc si přejeme, abyste na sraz přijeli. Všichni vy, kteří se jakkoliv podílíte na projektech eSports.cz, tedy především na správě klubových webů a Onlajnů.com. Téměř povinný je pak sraz pro nováčky, se kterými bychom se rádi seznámili. Jako tradičně máte pobyt včetně stravy od páteční večeře do nedělní snídaně zdarma.

Důležité informace k letošnímu srazu:

Potvrďte prosím, že přijedete i že nepřijedete

Potvrzení účasti a také potvrzení neúčasti prosíme provádějte pouze, výhradně a jen přes registrační formulář v admin.esports.cz.

Dotazy posílejte na sraz@esports.cz.

Pokud se někdo zúčastníte jen části srazu, specifikujte prosím přesné časy příjezdu/odjezdu v registračním formuláři.

Děkujeme a moc se na vás těšíme!