13. sraz eSports.cz, Vanov u Telče 2015 - #esraz2015

V roce 2015 se sraz uskuteční v termínu 24. - 26. července, a to ve Vanově u Telče v rekreačním středisku Úsvit. Na místo srazu prosím přijeďte v pátek 24. července nejpozději v 19 hodin, lépe ale dříve, třeba v 18 hodin. Nejdříve však po obědě. Děkujeme za pochopení.

Sraz pořádáme proto, abychom se vzájemně poznali, sdíleli spolu zkušenosti a zážitky a zároveň abychom vás motivovali do další práce. V eSports.cz se většinou potkáváme pouze on-line a sraz je tedy ideální příležitostí, jak se osobně poznat nejen s ostatními spolupracovníky, ale i se zaměstnanci a vedením společnosti.

Program srazu bude podobný jako v minulých letech. Seznámíme vás s novinkami ve firmě, představíme aktivity, kterým se můžete v rámci eSports věnovat, poměříme síly v různých sportech (fotbal, ping-pong, ping-vol, volejbal a další dle zájmu) a vyhlásíme také Zlaté Gregory, tedy nejlepší redaktory a redakce uplynulé sezóny.

Moc si přejeme, abyste na sraz přijeli. Všichni vy, kteří se jakkoliv podílíte na projektech eSports.cz, tedy především na správě klubových webů a Onlajnů.com. Téměř povinný je pak sraz pro nováčky, se kterými bychom se rádi seznámili. Jako tradičně máte pobyt včetně stravy od páteční večeře do nedělní snídaně zdarma.

Důležité informace k letošnímu srazu:

 • Místo: Sraz se uskuteční ve Vanově u Telče, 147 km od Prahy, v rekreačním středisku Úsvit (web: http://rekreace-usvit.haul.cz/)
 • Přesné místo na mapě: Pod tímto odkazem na google maps.
 • Přesná adresa: RS Úsvit, Vanůvek 26, 588 56, Telč.
 • Termín srazu: od pátku 24. července do neděle 26. července 2015, příjezd pokud možno prosíme během pátečního dne od poledne do 18:00.
 • Ubytování bude v chatkách, spacáky si s sebou vozit nemusíte!
 • Oficiálním hashtagem je #esraz2015. Používejte ho prosím na sociálních sítích při sdílení jakéhokoliv obsahu týkajícího se letošního srazu.
 • Při příjezdu čeká na každého z vás podobně jako loni malé překvapení.
 • V místě bude výčep. Momentálně řešíme, jaké pivo se bude čepovat.
 • V areálu bude kiosek, kde si budete moci kromě piva zakoupit tvrdý alkohol, čokoládičky, sušenky, bonbóny, nealko, nanuky apod.
 • V areálu je hezké fotbalové hřiště. Vezměte někdo prosím fotbalový a volejbalový míč. K dispozici bude dostatek stolů pro ping-pong a ping-vol.
 • Na místě by měli mít signál všichni tři čeští operátoři, v části areálu bude fungovat wi-fi, nicméně moc se na to nespoléhejte, protože až se všichni připojíme, spadne to.
 • Hned u areálu je rybník, ve kterém se dá koupat. Můžete to využít.
 • Doprava na místo: Přesná adresa areálu je RS Úsvit, Vanůvek 26, 588 56, Telč. Autem lze dojet až přímo do areálu. Pokud využijete prostředky hromadné dopravy, tak vlakem či autobusem dojeďte do Telče a odtud musíte pěšky cca 7 km. Z Telče lze jet autobusem do Vanova (10 min.) a zkrátit si chůzi, nicméně poslední autobus jede v 16:25 a pak až ve 4:40 ráno... Pokusíme se během pátku na některá místa nainstalovat směrové šipky, abyste trefili. Přesný popis příjezdu naleznete pod tímto odkazem.

  Pod tímto odkazem je skupina: Doprava na sraz na facebooku. Je to pro lidi z Moravy, kteří chtějí cestovat společně pod ochranou Michala Chadima.

  Pod tímto odkazem je založena událost na FB k letošnímu srazu, kde budeme zveřejňovat novinky, kde můžete diskutovat, domlouvat si společnou dopravu atd.

 • Minulé srazy si připomeňte na sraz.esports.cz.

Potvrďte prosím, že přijedete i že nepřijedete

Potvrzení účasti a také potvrzení neúčasti prosíme provádějte pouze, výhradně a jen přes registrační formulář v admin.esports.cz.

Dotazy posílejte na sraz@esports.cz.

Pokud se někdo zúčastníte jen části srazu, specifikujte prosím přesné časy příjezdu/odjezdu v registračním formuláři.

Děkujeme a moc se na vás těšíme!