Hlavní srazová stránka a chat: sraz.esports.cz

11. sraz eSports.cz, Plasy 2013

V roce 2013 se koná v pořadí již 11. sraz spolupracovníků a přátel eSports.cz. Tentokrát v novém červencovém termínu tak, aby mohly především všechny hokejové redakce přijet. Doufáme však, že se zúčastní i ty fotbalové. Sraz se uskuteční v obci Plasy nedaleko Plzně v rekreačním středisku Máj od 26. do 28. července. A proč bys na sraz měl/a jet právě ty?

Sraz je pro to, abychom se osobně poznali, protože během roku se až na výjimky potkáváme pouze online. Program má v podstatě tři části – informačně-pracovní, kde vás v krátkosti seznámíme s novými projekty eSports, přidáme pár tipů pro redaktory a představíme aktivity, kterým se s eSports můžete věnovat. Druhá část je sportovní, probíhá tradiční fotbálek a podle možností místa i další sporty (ping-pong, ping-vol, nohejbal, volejbal…). Třetí část je potom zábavná, kam patří vyhlášení cen Zlatý Gregor pro nejlepší redaktory a redakce uplynulé sezóny, a další společenský a zábavný obsah.

Budeme rádi, pokud na sraz budete moci přijet, velmi stojíme zejména o to, aby se na sraz přijeli podívat noví redaktoři, kteří ještě nikdy na sraze nebyli, aby se mohli seznámit se zbytkem eSports. Jako tradičně budete mít na sraze ubytování i stravu od pátečního večera do nedělní snídaně zdarma.

Důležité informace k letošnímu srazu:

  • Místo: Sraz se uskuteční nedaleko obce Plasy, 25 km severně od Plzně, 100 km od Prahy v rekreačním středisku Máj (web: http://rekreace-maj.haul.cz)
  • Přesné místo na mapě: Pod tímto odkazem na mapy.cz.
  • Termín srazu: od pátku 26. července do neděle 28. července 2013, příjezd pokud možno prosíme během pátečního dne od poledne do 18:00.
  • Ubytování bude v budovách a chatkách, spacáky si s sebou vozit nemusíte!
  • V místě je klasický výčep, takže odpadá starost s logistikou pivních sudů.
  • V areálu je fotbalové hřiště s brankami, sítěmi, půjčí nám i vápno, takže nám sudí Nejedlo jistě připraví kvalitní podmínky pro fotbalový turnaj. Vezměte někdo prosím fotbalový míč.
  • Síťky proti hmyzu z oken před naším příjezdem budou demontovány (ten, kterého se to týká, pochopí).
  • Doprava na místo: Přesná adresa areálu je Peklo 393, Plasy. Autem lze dojet až přímo do areálu. Pokud využijete prostředky hromadné dopravy, tak vlak či autobus staví v obci Plasy, do areálu je to poté cca 15 – 20 minut buď po silnici, nebo příjemněji lesem okolo koupaliště. Pokusíme se během pátku na některá místa nainstalovat směrové šipky, abyste trefili. Doprava na sraz na facebooku
  • Minulé srazy si připomeňte na sraz.esports.cz, tam si domluvte i společnou dopravu, případně můžete diskutovat třeba o tom, kdo letos vyhraje fotbalový turnaj

Potvrďte prosím, že přijedete i že nepřijedete

Potvrzení účasti a ideálně potvrzení neúčasti prosíme provádějte pouze, výhradně a jen přes registrační formulář v admin.esports.cz.

Dotazy posílejte na sraz@esports.cz.

Pokud se někdo zúčastníte jen části srazu, specifikujte prosím přesné časy příjezdu/odjezdu v registračním formuláři.

Děkujeme a moc se na vás těšíme!