Sraz eSports 2011

Ahoj,

finální potvrzení místa na letošní 9. eSports sraz: uskuteční se od pátku 19. do neděle 21. srpna v kempu Jordán v obci Opárno, 5 km od Lovosic (cca 60 km od Prahy směrem na Ústí nad Labem).

Důležité informace o srazu

Sraz je pro to, abychom se osobně poznali, protože během roku se až mna výjimky potkáváme pouze online. Program má v podstatě tři části - informačně-pracovní, kde vás v krátkosti seznámíme s novými projekty eSports, přidáme pár tipů pro redaktory a představíme aktivity, kterým se s eSports můžete věnovat. Druhá část je sportovní, probíhá tradiční fotbálek a podle možností místa i další sporty (pingpong, nohejbal..). Třetí část je potom zábavná, kam patří vyhlášení cen Zlatý Gregor pro nejlepší redaktory a redakce uplynulé sezíony, a další společenský a zábavný obsah.

Budeme rádi, pokud na sraz budete moci přijet, velmi stojíme zejména o to, aby se na sraz přijeli podívat noví redaktoři, kteří ještě nikdy na sraze nebyli, aby se mohli seznámit se zbytkem eSports. Jako tradičně budete mít na sraze ubytování i stravu od pátečního večera do nedělní snídaně zdarma.

Pozor: Pokud jste z daleka a v cestě na sraz by vám zabránila drahá jízdenka na vlak/autobus, ozvěte se a můžeme vám pomoci se zajištěním dopravy. Pro redaktory z Moravy a Slezska čestně slibujeme, že příští rok bude sraz na Moravě.

Sraz v bodech:

  • Ubytování bude v budově a chatkách, pokud preferujete budovu (ve které je omezený počet míst), dejte to v přihlašovacím emailu vědět. V chatkách i budově je povlečení, takže nebudou třeba spacáky!
  • Web kempu najdete na www.kempjordan.cz, umístění na mapě zde
  • Minulé srazy si můžete připomenout na sraz.esports.cz - zde je možné si domluvit i spolujízdu či jinou dopravu
  • V místě je klasický výčep s pivem, takže odpadá loňská práce s pivními sudy
  • Z Prahy je do Lovosic dobré vlakové i autobusové spojení, autem po dálnici je to také velmi kousek. Z lovosického nádraží do místa kempu vás můžeme jako tradičně dovézt.
  • V místě jsou pěkné trasy na výlety, takže se můžete podívat ve volném čase i po okolí.

Potvrďte prosím, že přijedete i že nepřijedete

Potvrzení účasti a ideálně potvrzení neúčasti prosíme provádějte pouze, výhradně a jen na emailu sraz@esports.cz a žádným jiným způsobem. Pokud nám o tom dáte vedět tady v adminu, telefonem, na ICQ nebo osobně, tak o tom prostě nevíme. Prosím respektujte tohle pravidlo, díky!

Ideální způsob je ten, že šéfredaktor dané redakce posbírá informace od redaktorů kdo pojede a kdo ne, případně kdo ještě neví, a napíše to za celou redakci na sraz@esports.cz. Každý takový šikovný šéfredaktor či šéfredaktorka nejen že bude v naší nehynoucí přízni, ale navíc se mu v příští sezóně splní všechna vánoční přání a jeho tým bude jen vyhrávat:)

Jakékoli dotazy prosím pište taky na sraz@esports.cz

Děkujeme a moc se na vás těšíme!