Sedmé letní firemní setkání spolupracovníků a přátel eSports.cz


Mnozí spolu komunikujete, spolupracujete a někdy se i virtuálně kamarádíte, ale většinou se osobně neznáte. Proto jsme se rozhodli pro vás všechny pořádat víkendové setkání, jehož náplň by nám tomu poznání mohla pomoct.

Zároveň to je dobrá příležitost pro drobné debaty o pracovních tématech, na kterém bychom vám představili novinky pro nadcházející sezónu a probrali několik záležitostí ze sezóny uplynulé. Zároveň bychom od vás také rádi slyšeli názory na to, co děláme, jak to děláme a jak bychom to mohli dělat ještě líp. Osobní diskuse je vždycky přínosnější než maily a telefony a když už se nevidíme jak je rok dlouhý, jednou za sezónu bychom si to mohli vynahradit.

Nezanedbatelná je také sportovně-společenská část, ve které bychom si mohli změřit vzájemné sportovní dovednosti (fotbálek, ping pong atd.)

Vrcholem je pak předání Zlatých Gregorů, tedy cen pro nejlepší redaktory a spolupracovníky, v sobotu večer.

Základní informace pro nováčky a rekapitulace pro již zasloužilé účastníky srazu:

- Ubytování a stravu od pátečného večera do nedělní snídaně máte od nás zdarma

- Ubytováni budeme částečně v chatkách a částečně v budově - v budově je 60 míst, zbytek bude v chatkách. POZOR: zde je jediný rozdíl oproti předchozím srazům. Ubytovaní v budově mají zajištěny lůžkoviny, ubytovaní v chatkách si musí vzít vlastní spacák! Systém je jednoduchý - při odpovědi na tento mail napište, zda chcete spát v budově nebo v chatce, prvních 60 bude mít místo v budově. Je nás holt hodně a vhodných míst na sraz není mnoho, proto ty spacáky.

- Na místě je velké hřiště na fotbal, pingpongové stoly, hřiště na volejbal a jídelna na večerní program, vypadá to tam slušně

- V objektu je výčep, který si ale budeme obsluhovat sami, nějaké nealko pití zajistíme také, pokud ale pijete něco jiného než pivo, budete si jej muset zajistit sami

- Místo je dobře dostupné po silnici i veřejnou dopravou, do Chrudimi nebo Heřmanova Městce pro vás můžeme dojet autem, pokud dorazíte vlakem nebo autobusem, ideálně pokud nám dáte vědět dřív, v kolik váš očekávat.

- Pokud budete mít nějaký dotaz, ozvěte se na sraz@esports.cz, kde budeme rádi očekávat také vaše POTVRZENÍ účasti a pokud možno I NEÚČASTI!. Pokud některá redakce prostřednictvím šéfredaktora nahrásí účast najednou, udělá nám tím velkou radost. Děkujeme, že se budete hlásit jen na mail sraz@esports.cz a nijak jinak, tedy nikoli na ICQ, telefonem nebo osobně.

- Na diskusním fóru se můžete domluvit mezi sebou na spolucestování nebo si prohlédnout fotky a reportáže z předchozích srazů.

- Vezměte si pingpongové pálky (máte-li a hrajete-li to), hodit se bude i kopací a volejbalový míč (stačí tak dva.. dohodněte se na fóru)

- Klubové dresy, trika, čepice, šály, trenýrky a jiné hadry s sebou!