20. sraz eSports.cz


se uskuteční od 24. června do neděle 26. června 2022 v Rekreačním středisku Křižanov.

Rezervační formulář

Aktivity na srazu eSports


Fotbalový turnaj

Pokerový turnaj

Workshopy

Vyhlášení Zlatého Gregora

Ping-pong

A další...

20. sraz eSports.cz 2022, RS Drak, Křižanov - #esraz2022


V roce 2022 se sraz uskuteční v termínu od pátku 24. června do neděle 26. června. Místo srazu je Rekreační středisko Drak v Křižanově (okres Žďár nad Sázavou). Útulné středisko se nachází na břehu Loučského rybníka, areál je obklopen lesy a malebnou krajinou Vysočiny. V blízkosti kromě vysočinských vesniček je i Velké Meziříčí (10 km) s krásným historickým náměstím nebo muzeem silnic.

Samozřejmě jsme si vědomi současné mezinárodní bezpečnostní situace. Nicméně jsme optimisté a doufáme, že to nijak konání srazu neovlivní. I loni to nakonec klaplo, i přestože ještě v dubnu panovaly nad konáním velké pochybnosti. Co se týče hygienických povinností, zatím akce v takovém rozsahu nevyžaduje ani doklad o bezinfekčnosti. Pokud by se to změnilo, budeme na nastalou situaci reagovat dle metodických pokynů ministerstva zdravotnictví.

V areálu je k dispozici fotbalové hřiště, stůl na pingpong, ohniště nebo gril. Kromě toho i paintballové hřiště a lezecké centrum. O využití v průběhu srazu jednáme s provozovatelem.

Všechny účastníky prosíme, aby na místo srazu přijeli v pátek 25. června nejpozději v 18 hodin, lépe ale dříve. Nejdříve však po obědě.

Sraz pořádáme proto, abychom se vzájemně poznali, sdíleli spolu zkušenosti, zážitky a zároveň abychom vás motivovali do další práce. V eSports.cz se většinou potkáváme pouze online a sraz je tedy ideální příležitostí, jak se osobně poznat nejen s ostatními spolupracovníky, ale i se zaměstnanci a vedením společnosti.

Čeká nás pestrý program. Seznámíme vás s novinkami ve firmě, představíme aktivity, kterým se můžete v rámci eSports věnovat, poměříme síly v různých sportech (fotbal, pingpong, ping-vol a další dle zájmu a možností), pokeru a vyhlásíme také Zlaté Gregory, tedy nejlepší redaktory a redakce uplynulé sezóny. Chystáme i workshopy či přednášky, které by vám měly pomoci v dalším rozvoji.

Ubytováni budeme v pokojích v budově a chatkách s kapacitou od 2 do 6 lůžek. Sprchy a WC budou společná na patře nebo kousek od chatek. Záleží na budově, kde budete ubytováni.

Pro každého účastníka bude jako vždy zdarma zajištěno ubytování od pátku do neděle a plná penze, které začíná páteční večeří a končí nedělní snídaní. Pokud by měl někdo specifické požadavky ohledně stravy (vegani, vegetariáni, diety), dejte včas vědět (do registračního formuláře nebo Johanovi či Kubovi) a zajistíme nějakou alternativu v jídle.

Moc si přejeme, abyste na sraz přijeli. Všichni vy, kteří se jakkoliv podílíte na projektech eSports.cz, tedy především na správě klubových webů, onlajny.com, hokej.cz či Tenisovysvet.cz. Téměř povinný je pak sraz pro nováčky, se kterými bychom se rádi seznámili.

Jedinou cestou, jak se na sraz přihlásit (případně se odhlásit), je vyplnění registračního formuláře (výše). Deadline pro přihlašování/odhlašování je pátek 10. června ve 23:59. Po tomto termínu už budeme přihlášky a odhlášky řešit individuálně, ale vzhledem k tomu, že se musí objednat jídlo, pití atd., potřebujeme znát co nejpřesněji počet účastníků aspoň týden dopředu.

Spojení: nejlépe se domluvte na společném příjezdu autem, na sraz jezdí lidé z celé republiky, takže pokud nemáte spojení, je velká pravděpodobnost, že vás někdo bude moci vzít autem nebo nabrat někde po cestě, nebojte se zeptat tady na události v diskuzi. Míst k parkování je v areálu dost. Areál leží kousek od rychlíkové trati Praha – Havlíčkův Brod – Brno i dálnice D1, tudíž spojení ze všech kout Česka je velmi nadstandardní.

Dotazy posílejte mně (Johan Čáp) do soukromé zprávy nebo na johan.cap@esports.cz, případně Jakubu Slunečkovi na jakub.slunecko@esports.cz nebo na sraz@esports.cz.

Pokud se někdo zúčastní jen části srazu, specifikujte prosím přesné časy příjezdu/odjezdu v registračním formuláři.

Děkujeme a moc se na vás těšíme!

Termín a místo konání

Termín: 24. 6.–26. 6. 2022

Místo: Křižanov, RS Drak

Neváhejte nás kontaktovat!


Pokud se cokoliv na vaší účasti/neúčasti změní, napište e-mail.

773 983 011